Witamy w Quality Textiles - Polska

 

Firma Quality Textiles to hurtownia tkanin która urosła do rangi renomowanego partnera "one-stop-shop" dla projektantów, producentów i hurtowników na całym świecie. Dzięki naszej bogatej kolekcji - szczególnie w przypadku tkanin przeznaczonych do produkcji odzieży damskiej i dziecięcej - codziennie przez nasze ręce przechodzi ponad 100 000 metrów tkaniny. A dzięki ponad pięciu milionom metrów tkanin na magazynie mają Państwo gwarancję szybkiej dostawy.


Quality Textiles ma swoje korzenie w międzynarodowym świecie tkanin od ponad 50 lat. Z naszą główną siedzibą w Oss w Holandii, biurach w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech i Chinach oraz przędzalni we Włoszech czerpiemy inspiracje z całego świata i stoimy na czele mody i trendów.


   


Zamówienia są wysyłane do klientów w ciągu 24 godzin, bez względu na to, gdzie się znajdują. Łączymy tę szybkość z rygorystyczną kontrolą jakości - wszystko odbywa się na miejscu - i wyjątkowo wysokim poziomem usług. Nasi klienci wiedzą, że jesteśmy zawsze po to, aby im pomóc i mogą zaufać zawartym z nami umowom.


Jak mówimy od lat: "dotrzymujemy naszych obietnic". Wszystko to dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom, dla których tekstylia nie mają żadnych tajemnic.


   
Quality Textiles B.V.

info@quality-textiles.com

 

 

 

Chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat firmy Quality Textiles, naszych produktów i usług?

Zapraszamy do pobrania broszury naszej firmy tutaj:


 
Broszura (PDF)  


Są Państwo zainteresowani kupnem tkanin od nas?

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych agentów w Polsce:


Cottonarco


Kluczbork

Arek Jankowski

T: 0048 - 604633777

E: arektekstylia@gmail.com 

 

Sore & Co

Warszawa

Patrycja Twardziak

T: 0048 - 508056067

E: p.twardziak@gmail.com 


Showroom

Wynalazek 2/U5

02-677 Warszawa 


Łódź

Marta Twardziak

T: 0048 - 661613912

E: pratotex.mtwardziak@gmail.com